PORGRESS PRO

 

Szanowni Państwo


Firma Progress powstała w 1989 roku i już od kilkunastu lat współpracuje z fryzjerami i stylistami na terenie całego kraju, oferując i produkty najwyższej jakości i wspierając ich działania.
 
Zajmujemy się profesjonalną kosmetyką do włosów.
Jesteśmy jedynymi w Polsce oficjalnymi przedstawicielami takich marek jak:  Professional By Fama, HS Professional, Refectocil, ColorControl, BaBylissPRO, MATRIX,L'Oreal, Giambertone, Tigi. Jesteśmy także dystrybutorami innych firm produkujących profesjonalne kosmetyki do włosów i firm oferujących wyposażenie salonów fryzjerskich.
 
Mamy wielki zaszczyt i przyjemność zaprezentować Państwu naszą stronę internetową. Są w niej przedstawione produkty, których nie powinno zabraknąć w żadnym profesjonalnym salonie fryzjerskim. Nowa formuła przedstawiania produktu poprzez medium jakim jest Internet, pozwala na płynne i szybkie uaktualnianie oferty firmy Progress. Nasza oferta to propozycja solidnej i konkretnej współpracy, na którą zasługuje każdy z naszych klientów.
 
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz złożyć zapytanie ofertowe? Zapraszamy na stronę główną sklepu gdzie można znaleźć  e-mail, lub numer telefonu. Możesz również skontaktować się z jednym z naszych przedstawicieli lub hurtownią z nami współpracującą - dane do nich znajdziesz w dziale PRZEDSTAWICIELE.
 
A może po prostu interesuje Cię zakup jakiegoś produktu oferowanego przez naszą firmę? Jeśli tak, zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym www.progress.pl. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, umieścić interesujące Cię produkty w koszyku i złożyć zamówienie. Zamawianie towarów nigdy nie było łatwiejsze!

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurieriem.
Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!
 
 
Przedstawiciele
Docierający do każdego salonu fryzjerskiego.

To solidność, terminowość, miła i fachowa obsługa.

 

 
Sklep internetowy www.progress.pl
Uruchumiony specjalnie dla Państwa,  z którego można składać zamówienia on-line, po wcześniejszym zarejestrowaniu się (zobacz dział TWOJE KONTO ). 

Zamawianie produktów nigdy nie było łatwiejsze!!!
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Professional By Fama