Informacje prawne

 

 

Sklep internetowy www.progress.pl jest własnością firmy Progress S.J. Dziurłaj - Więcek . Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową na dzień zawarcia umowy sprzedaży przez złożenie zamówienia, dotyczącą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową www.progress.pl . Właściciel serwisu, firma Progress S.J. Dziurłaj - Więcek dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie  www.progress.pl  były możliwie najdokładniejsze i aktualne. Pomimo tego serwis www.progress.pl może zawierać błędy, za które właściciel, firma Progress S.J. Dziurłaj - Więcek., nie ponosi odpowiedzialności.

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym www.progress.pl  są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie www.progress.pl  są chronione prawem handlowym oraz umowami międzynarodowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy www.progress.pl .

Treść i struktura strony internetowej www.progress.pl  chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie Progress S.J. Dziurłaj - Więcek  . Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep www.progress.pl  zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

 

 

Pomysł i wdrożenie

Licencja:

Ten sklep został wykonany przy użyciu PrestaShop™ - oprogramowanie na licencji Open Software License (OSL) v. 3.0.